ZÁKLADNÍ KURZ KRESLENÍ MANDAL

Vytvořte si vaši jedinečnou mandalu

Pro všechny, co si přejí zažít svobodný pocit kreativity a objevit svůj skrytý talent.

Chtěli byste zažít ten povznášející pocit, když se vám povede nakreslit krásný obraz, kterým si poté vyzdobíte váš byt? A který navíc vznikal opravdu jen skrze vaše ruce?

Ale máte pocit, že něco takového nedokážete, nebo že neumíte kreslit? Že se necítíte na to jen tak sednout a kreslit. Nevíte jak, ani kde začít. Možná vás napadá otázka, jak to, že někdo umí nakreslit tak krásné symetrické obrazy mandal?

Zaručuji vám, že vás kurzem provedu tak, že si na jeho konci uvědomíte, jaký jste i vy tvůrce. Protože i z vašich rukou může vzniknout krásná mandala. 

Pročtěte si recenze žen, které se kurzu již účastnily

Chtěla bych poděkovat Zuzana Krulová Mandala Art za možnost se zúčastnit On-line kurzu: Kreslení mandal. Už je to pro mě třetí kurz, který jsem absolvovala u Zuzky. Dva v Olomouci přímo se Zuzkou a jeden On-line a musím říct, že on-line kurz měl pro mě řadu výhod a také jednu nevýhodu. Mezi jeho výhody patří: * velmi srozumitelný * detailně popsaná práce na mandale, kde se nemusíte bát, že nebudete vědět co máte dělat. * jelikož si můžete video stále zapínat, stopovat, přetáčet..můžete pracovat v klidu, podle svého tempa a stále se vracet, dokud si nebudete jistí. * obsah on-line kurzu, je tak obsáhlý, že v normálním kurzu, není možnost tolik informací sdělit a pokud ano, plno jsme jich zapoměla nebo nepostřehla * kurz můžete procházet stále dokola. * říkala jsem si, že on-line kurz nemůže nahradit klasický kurz, ale spletla jsem se. Může a dokonce, za mě je on-line ještě lepší. ❤️❤️❤️ A teď ta nevýhoda: * nemohla jsem se fyzicky se Zuzkou obejmout a uvařit si čaj 🙂 ❤️❤️❤️ Jinak za mě paráda. Proto doporučuji všem, kteří se chtějí zrelaxovat, nachvilli se zastavit, probudit v sobě tvůrčí síly.. a že tohle není pro lidi, kteří neumí kreslit? Nesouhlasím, jsem důkaz, že u kreslení mandal, kreslit nemusíte umět 😅. Já mandaly kreslím, protože se utišší mysl a začne promlouvat Vědomí❤️❤️❤️ ❣️a o tom to je ❣️ Klobou dolů celému týmu 🙂 jelikož, tenhle kurz je opravdu povedený. ❤️
Martina Lahoda
Zuzanu Krulovou sleduji už nějaký čas a její mandaly mě fascinují. Ta rozmanitost, barevnost a osobní kouzlo, které mají. Vždycky jsem něco takového chtěla umět. Když se naskytla příležitost přihlásit se do jejího online kurzu neváhala jsem. Nikdy jsem mandaly nevytvářela, takže tohle byla pro mě úplně nová zkušenost. Vrhla jsem se do toho s velkým nadšením. Nakoupila potřebný materiál a pustila se do práce. Celý kurz je rozdělen na tematické části a všechno je srozumitelně uspořádáno a vysvětleno. K dispozici je i materiál na procvičování, který si můžete vytisknout. Každá část obsahuje povídání k danému tématu a videa, kde Zuzanka všechno krásně vysvětluje a názorně ukazuje. Takže mandalu zvládne vytvořit i naprostý začátečník jako já. Tento kurz měl pro mě osobně i terapeutický účinek. Člověk se zklidní a skvěle vyčistí hlavu a ta radost, když jsem pak viděla ten krásny výsledek - je k nezaplacení. Určitě tento kurz doporučuji všem, které krásné mandaly fascinují a zajímají. Určitě se sama chci dál tvoření mandal věnovat. Děkuji za příležitost si to vyzkoušet.
Ivana Drapová

Mám radost, že jste tady

V každém z nás se skrývá tvůrce. Otázkou však je čeho?

Já jsem v sobě objevila velikou radost a talent pro kreslení mandal. A to jsem si většinu svého dosavadního života myslela, že numím kreslit.

To, že jste právě tady, značí, že vás mandaly také přitahují. Můžeme tak sdílet společné nadšení a tvořit tuto krásu dál.

Mým cílem je podpořit vás v tom, že každý z nás může a umí kreslit. A mandaly jsou v tomto velmi vděčným a láskyplným ukazatelem.

Stačí jen porozumět pár principům při jejich navrhování.

 

Když se z vaší vášně stane i práce

Už více jak 6 let kreslím téměř den co den mandaly lidem na přání.

Nakreslila jsem více jak 40 velkých obrazů. Dotvořila nespočet reprodukcí. Uspořádala několik kurzů a workshopů, kde jsem předávala své zkušenosti. Sama jsem se účastnila různých kurzů.

Načerpala jsem dostatek zkušeností a tréninku, abych  je mohla předat dál.

Velmi jednoduše a srozumitelně, bez zbytečných oklik vás v kurzu provedu celým tvořením mandaly. Od začátku až do konce.

Ukážu vám veškerý svůj postup a techniku. Poradím různé tipy a pomůcky, které se mi osvědčily. 

JAK KURZ VYPADÁ A CO VŠE V NĚM NAJDETE

 

Kurz se skládá jak z psaného textu, tak z videí. Ne vše by se dalo textem popsat, a proto jsem se rozhodla natočit videa, kde přesně ukazuji jednotlivé postupy při kreslení.

Po zakoupení tohoto online kurzu vám zůstane už navždy. Nemá nijak omezenou dobu členství. Můžete se k němu proto kdykoli vracet. 

Kurz je navržený tak, aby jej zvládli i ti, kteří si myslí, že neumí kreslit.

Ukázka videa z kurzu

Během kurzu vytvoříte na papír vaši první mandalu velikosti 30x30 cm za použití pastelek, černého fixu, akrylové barvy a tekutých perel. Věřím však, že to nebude vaše poslední. 🙂

Kurz obsahuje 4 základní moduly a 1 modul bonusový

MODUL 1
 1. Lekce - ukážu vám veškeré pomůcky a materiál, který používám při tvoření mandaly.
 2. Lekce - řekneme si, co to vlastně mandala je, jaký hluboký význam má, ukážu vám spoustu obrázků a možností, jak se dá mandala uchopit.
 3. Lekce - do této lekce jsem zařadila jednoduché cvičení, které pomůže ulevit vašemu tělu během kreslení. Věřte nebo ne, ale sedět několik hodin nad papírem a kreslit, dá fyzicky docela zabrat.
MODUL 2
 1. Lekce - seznámím vás se dvěma základními vzory a tyto vzory pořádně natrénujeme. Vaše ruka si totiž potřebuje zvyknout na nový impulz.
 2. Lekce - projdeme si další vzory a ukážu vám, jak se dají kombinovat s pastelkami. Navíc dostanete pracovní list, na kterém je všechny budete mít nakreslené. Abyste při kreslení nemuseli tápat a složitě vymýšlet.
 3. Lekce - tato lekce obsahuje první větší trénink. Zkusíte použít vzory a nakreslit část mandaly, abyste nacítili, jak se dá se vzory pracovat.
MODUL 3
 1. Lekce - je důležité vědět, jak s mandalou pracovat. Jak nám může v životě pomoci. Jak ji využít k podpoření svých přání. Toto vše a další bude náplní první lekce.
 2. Lekce - v této lekci se pustíme do základního rozvržení mandaly. Ukážu vám malé tajemství, proč mé mandaly jsou vždy symetrické.
 3. Lekce - základní tvyr mandaly doplníme o další detaily. Trénink a praxe. Důležité součásti vedoucí ke krásným obrazům.
MODUL 4
 1. Lekce - tato lekce bude celá o základní teorii barev. O tom, co která barva vyzařuje. Naučím vás používat chromatický kruh, sladit barvy k sobě, nebo naopak vytvořit kontrast mezi nimi.
 2. Lekce - ukážu vám různé možnosti stínování za pomocí pastelek. Vše si v praxi vyzkoušíte.
 3. Lekce - v této lekci vás seznámím s akrylovou barvou a tekutými perlami. Naučím vás pár základních dovedností, abyste s nimi zvládli pracovat a finálně pak dozdobit mandalu.
BONUSOVÝ MODUL

Přemýšlela jsem, jak celý kurz uzavřít a dát mu důstojnou tečku. Proto jsem se rozhodla, že natočím video, kde ukážu úplně celý postup vybarvování mandaly, doplnění o vzory, využití zlaté akrylové barvy a aplikaci tekutých perel. Budeme tak společně vkládat do mandaly to, co jste se naučili v předešlých lekcích. 

Věřím, že vás kurz bude bavit a naplní radostným procesem tvoření.  Nejenom proto, že se naučíte novou dovednost. Ale také proto, že si užijete příjemné chvíle plné relaxace.

Když člověk kreslí mandalu a zcela se do tvorby ponoří, tělo relaxuje, mysl se zklidňuje a dává prostor duši k jemné komunikaci. Nezřídka se poté stává, že během kreslení dostáváte ty nejlepší nápady. 🙂

ONLINE KURZ 1
3 100 Kč
Online kurz kreslení mandal pomocí pastelek