OSOBNÍ MANDALA

Maluji osobní mandaly přímo na míru pro konkrétního člověka. Je to pro mě neuvěřitelně obohacující. Nikdy nevznikne stejný obraz. Každá mandala je originální stejně jako člověk sám. Je nádherná a nese s sebou mnohem více, než je zrakem viděno. Nese s sebou příběh člověka, kterému je malována.

Tvorba a realizace

Obrazy kreslím na zakázku podle přání a představ člověka. Někdy si zákazník řekne barvy a prostor, do kterého obraz umístí. Jindy si řekne i motiv, nebo zadání jinak konkretizuje. Vše je na domluvě. 

Podle typu mandaly volím buď kvalitní papír nebo plátno. Kombinuji různé techniky a pomůcky. Využívám kaligrafický fix, akvarelové pastelky, akrylové barvy, gelové fixy atd. Plasticitu a světlo odrážející efekt mandalám spolu  s akrylem dodávají tekuté perly.

Vybrat si můžete z několika velikostí. Nejmenší rozměr obrazu může být 50x50 cm za 9 000 Kč.  

Z každého obrazu si pořizujeme kvalitní foto digitalizaci pro případný prodej reprodukcí. Originál  zůstane už na vždy vám. 🙂 

Každý originál je velmi specifický a podle typu, velikosti a náročnosti se liší také jeho cena. Pokud se vám mé mandaly líbí, a přáli byste si mít pro sebe originální krásný obraz, určitě mě kontaktujte. Společně se domluvíme na vašem přání.