fbpx

Osobní mandaly

Tvořím originální mandaly přímo na míru pro člověka. Je to pro mě neuvěřitelně obohacující. Nikdy nevznikne stejný obraz. Každá mandala je originální stejně jako člověk sám. Je nádherná a nese s sebou mnohem více, než je zrakem viděno. Nese s sebou příběh člověka, kterému je malována.

Přesto, že je v prvopočátku tvořena pro konkrétního člověka, může nesmírně okouzlit i další lidi. Možná právě Vás s podobným smýšlením či naladěním, kteří si tuto mandalu můžete vybrat z nabídky reprodukcí. Pak věřím, že je pro Vás tato mandala tou nejlepší a nejpotřebnější, kterou jste si v tuto chvíli mohli vybrat. Na všechny reprodukce se můžete podívat ZDE. 

Ceny za originály

Každý originál je velmi specifický a podle typu, velikosti a náročnosti se liší také jeho cena. Pokud se Vám mé mandaly líbí, a přáli byste si mít pro sebe originální krásný obraz, určitě mě kontaktujte. Společně se domluvíme na Vašem přání.

Co je to mandala


 Slovo mandala znamená kruh nebo oblouk. Je symbolem jednoty a rovnováhy a vyskytuje se ve všech dobách, kulturách i náboženstvích. Obraz mandaly sám o sobě tvoří nádherný prvek v prostoru. Může být umístěn jako solitér, který tvoří dominantu místnosti, nebo může být zakomponován s jinými obrazy tak, aby ladily oku i duši. Mandala je silný energetický zářič a je vždy na Vás, kterou si dle vlastního cítění vyberete, aby zharmonizovala Váš prostor. Mandala může přinést uklidnění, štěstí ale také radost, živost a aktivitu.

 

 

Jakou technikou kreslím


 Originál je malován na papír kombinací několika technik - kaligrafický fix, akvarelové pastelky, akrylové barvy, gelové fixy atd. Plasticitu a světlo odrážející efekt mandalám spolu  s akrylem dodávají tekuté perly. Hotový obraz je v pevných deskách předán majiteli a ten si ho již podle vlastního vkusu nechá zarámovat.

Tvorba a realizace


 Obrazy jsou malovány většinou na zakázku podle přání. Někdy si zákazník řekne barvy a prostor, do kterého obraz umístí. Jindy si řekne i motiv, nebo zadání jinak konkretizuje. Vše je na domluvě a výsledek nakonec všechny mile překvapí.

 

Pokud si budete přát vytvořit originální mandalu, neváhejte mě kontaktovat. Bude mi velikým potěšením, že opět poznám nového člověka, kterému nakreslím mandalu. Věřím, že Vás bude dlouho provázet životem.

Kontakt na mě.